"Hijyende Mükemmellik" Protokolü imzalandı...

Beşiktaş Belediyesi, Beşiktaş’ta yer alan işletmelerin hijyen güvenliğinin sağlanması ve işletmelerin hijyen kalitesini artırmak adına yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekledi.

Beşiktaş Belediyesi, Beşiktaş’taki işletmelerin hijyen kalitelerini artırmak ve hijyende sürekliliği sağlamak amacıyla 03.08.2017 tarihinde Eczacıbaşı Profesyonel iş birliğiyle "Hijyende Mükemmellik" protokolü imzaladı.

Belediye binasında gerçekleşen protokol törenine Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar ve Eczacıbaşı Profesyonel Genel Müdürü Melike Koçoğlu katıldı.

Törende Beşiktaşlıların hizmet kalitelerini artırmak için yaptıkları çalışmalardan söz eden Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar,’’Bu imzaladığımız projeyle birlikte denetim ve koruma aşamalarıyla işletmelerde kusursuz hijyen sağlanması amacıyla Eczacıbaşı Profesyonel Akademi denetimiyle beraber işletmeler 'Hijyende Mükemmellik' sertifikası alacaklar. Çevre Müdürlüğümüzle yaptığımız çalışmalarda özellikle geri dönüşüm ve atık konusunda Türkiye birincisi konumundayız. Bizim bu protokolleri imzalamamızdaki amaç vatandaşlarımıza kaliteli hizmet verebilmektir" dedi.